Dawidowski - wykończenie wnętrz, remonty, usługi dekarskie
 

O firmie

Usługi budowlane i remontowe w Gdańsku

Nasza firma budowlana zajmuje się przede wszystkim wylewaniem posadzek maszynowych.

Ponadto, zajmujemy się także m.in. układaniem płytek i wszystkimi pracami związanymi z wykończeniem wnętrz.

Firma Budowlana H. Dawidowski powstała w roku 1999. W chwili obecnej ekipa budowlana liczy 14 fachowców z wieloletnim doświadczeniem w branży. Oferujemy kompleksowe wykonawstwo robót wykończeniowych, modernizacyjnych i remontowych. Świadczymy także usługi dekarskie. Wykonujemy posadzki betonowe metodą maszynową.

Profesjonalizm i rzetelność naszych pracowników to najlepsza gwarancja usług na najwyższym poziomie. Zlecone nam remonty i wykończenia realizujemy solidnie i terminowo. Zaufały nam już rzesze Klientów – to daje pewność, że zrealizowane przez nas zlecenia budowlane i dekarskie są najlepszej jakości. Chętnie służymy radą i pomocą zarówno w kwestii rozwiązań, jak i estetyki planowanych prac. Na wszystkie zrealizowane prace udzielamy 2-letniej gwarancji.

paleta kolorówRemont biura? Wykończenie nowo postawionego domu? Powierz tę robotę fachowcom budowlanym i profesjonalnym dekarzom!

Materiały budowlane

Do wszystkich zleceń używamy tylko sprawdzonych materiałów budowlanych renomowanych marek. Dajemy Państwu możliwość zakupu materiałów według własnego uznania. Zlecenia realizujemy także z powierzonych nam artykułów.

Godziny otwarcia:

Od poniedziałku do piątku:
8.00 – 17.00

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza z zakładki „Kontakt”.